Fórum

SLOVAK.CH | Slováci žijúci vo Švajčiarsku

Produktionsmitarbeiter 3-er Schicht (m/w)

pred 2 rokmi 4 mesiacmi #720 od admin (Igor Kurek)
Produktionsmitarbeiter 3-er Schicht (m/w) bolo vytvorené admin (Igor Kurek)
Unser Kunde
Für ein erfolgreiches Industrieunternehmen mit Sitz in der Region Werdenberg suchen wir einen Produktionsmitarbeiter 3-er Schicht (m/w) für einen temporären Einsatz.

Ihre Aufgaben
Abteilung UFS
Entgraten von Plastik-Produktionsteilen
Ihr Profil
Gutes handwerkliches Geschick
Kräftige Hände die zupacken können
Bereitschaft zu 3-Schichtbetrieb ein muss
Gute Deutschkenntnisse

Selina Kröll

Bei Fragen steht Ihnen unsere Junior Personalberaterin ,
Frau Selina Portmann Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Telefon +423 375 87 00 gerne zur Verfügung.

www.ostjob.ch/stelle/b-classhiproduktion...r-schicht-m-w/417622

S pozdravom,
Igor Kurek
Administrátor SLOVAK.CH

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

O nás

SLOVAK.CH je informačná webstránka a sociálna sieť pre Slovákov žijúcich vo Švajčiarsku. Slovenčina však nie je podmienkou, ale iba platformou na založenie tejto komunity.

Siete

Adresa

Administrátor
Igor Kurek
Nesslerenweg 52
3084 Wabern (BE)
Schweiz

Top