Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania SLOVAK.CH. Spracovanie a správu cookies nastavíte priamo vo vašom prehliadači.

Fórum

SLOVAK.CH | Slováci žijúci vo Švajčiarsku

reklama

Zaciatky v CH

pred 2 mesiacmi 2 týždnami #840 od Vulgi (Martin Vulgi)
Zaciatky v CH bolo vytvorené Vulgi (Martin Vulgi)
Chcel by som sa popýtať ohľadom začiatkov v CH. Na čo všetko sa pripraviť - čo je iné ako u nás. 
Aké sú približne náklady na život... Pozeral som ubytovanie je cca 1000Fr. na mesiac, poskromnejšie stravovanie doma cca 400Fr,? Podľa toho, čo som tu pozeral, tak je nutné si zrejme platiť aj nejaké poistenie, ak som to správne pochopil... 

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 2 mesiacmi 2 týždnami #842 od admin (Igor Kurek)
Odpoveď od admin (Igor Kurek) na tému Zaciatky v CH
Odporúčam si prečítať články tu webe. Zadávajte kľúčové slová alebo podľa kategórií. Neexistuje univerzálna odpoveď. Niekto vám povie, že za 4its. mesačne tu neprežijete a niekto tu žije a zarába ešte menej. Záleží na vašom životnom štandarde. Ja odporúčam tým, ktorí prídu bez jazyka alebo so slabím jazykom jednoducho začať a učiť sa jazyk. Neskôr, keď budete na lepšej jazykovej úrovni sa dá práca zmeniť. Jazyk je základ.

S pozdravom,
Igor Kurek
Administrátor SLOVAK.CH

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

reklama

O nás

SLOVAK.CH je informačná webstránka a sociálna sieť pre Slovákov žijúcich vo Švajčiarsku. Slovenčina však nie je podmienkou, ale iba platformou na založenie tejto komunity.

Siete

Adresa

Administrátor
Igor Kurek
Nesslerenweg 52
3084 Wabern (BE)
Schweiz