Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania SLOVAK.CH. Spracovanie a správu cookies nastavíte priamo vo vašom prehliadači.

Projekt SLOVAK.CH je na predaj. Ak máte záujem o viac informácií, napíšte na slovak@slovak.ch

Fórum

SLOVAK.CH | Slováci žijúci vo Švajčiarsku

reklama

Odchod a prichod

pred 5 mesiacmi 3 týždnami #1057 od Pavol Halaj (Chemical23)
Odchod a prichod bolo vytvorené Pavol Halaj (Chemical23)
Chcel by som sa Vas opytat, ci by ste mi prosim poskytli relevantne informacie o odchode zo Svajciarska a pripadnom navrate. Mam povolenie C, ked opustim Svajciarsko, pridem aj o povolenie? Ked sa budem chciet napriklad po roku vratit a zacat znova pracovat vo Svajciarsku zacinam znova s L povolenim, alebo mi vratia znova C? A este by ma zaujimalo ako to je potom s AHV a BVG? Tam tie peniaze ostanu a pokracujem znova, ked sa vratim, alebo sa to dako vynuluje? Velmi pekne Vam dakujem.

Prosím Prihlásiť pre zdieľanie konverzácie.

pred 5 mesiacmi 3 týždnami #1058 od Igor Kurek (admin)
Odpoveď od Igor Kurek (admin) na tému Odchod a prichod
Dobrý večer. Ak máte povolenie C a do 1 roka sa vrátite, vrátia vám aj povolenie C. AHV a BVG ostávajú v poisťovni.

S pozdravom,
Igor Kurek
Administrátor SLOVAK.CH

Prosím Prihlásiť pre zdieľanie konverzácie.

Moderátori: Igor Kurek (admin)
reklama

O nás

SLOVAK.CH je informačná webová stránka a sociálna sieť pre Slovákov žijúcich vo Švajčiarsku. Slovenčina však nie je podmienkou, ale iba platformou na založenie tejto komunity.

Facebook