Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania SLOVAK.CH. Spracovanie a správu cookies nastavíte priamo vo vašom prehliadači.

Fórum

SLOVAK.CH | Slováci žijúci vo Švajčiarsku

reklama

Cena návštevy lekára

pred 1 mesiacom 3 týždnami #895 od Marco (Marek Ladis)
Cena návštevy lekára bolo vytvorené Marco (Marek Ladis)
Zdravim priatelia,
Budem potrebovat navstivit urologa predpokladam odber mocu, rozbor, a nasledne nasadenie antibiotik.
Mate niekto predstavu kolko ma takato procedura vyjde?Kedze este nemam povinnost platit Krankenkasse budem musiet platit plnu sumu a nemam ani najmensiu potuchu kolko ma to asi priblizne vyjde.
Dakujem za odpovede

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 1 mesiacom 3 týždnami #896 od admin (Igor Kurek)
Odpoveď od admin (Igor Kurek) na tému Cena návštevy lekára
Zdravím. Napíšte, prečo nemáte povinnosť platiť zdravotné poistenie. Vašu situáciu. Inak by to mohlo byť do 300 CHF.

S pozdravom,
Igor Kurek
Administrátor SLOVAK.CH

pred 1 mesiacom 3 týždnami #897 od Marco (Marek Ladis)
Odpoveď od Marco (Marek Ladis) na tému Cena návštevy lekára
Som tu ako Temporar a este som tento rok neprekrocil pobyt 3 mesiace, tak my bolo povedane ze nemusim krankenkasse platit.Inak mam iba urazove poistenie od zamestnavatela.Dakujem Vam pekne za odpoved 300 nie je zasa az taka likvidacna suma to ste ma potesili

pred 1 mesiacom 3 týždnami #898 od admin (Igor Kurek)
Odpoveď od admin (Igor Kurek) na tému Cena návštevy lekára
Len by som si to preveril, pretože na takú prácu vás musia registrovať  www.slovak.ch/praca-vo-svajciarsku/168-z...ujuca-3-mesiace.html
Inak by ste mali povinnosť platiť zdravotné poistenie.

S pozdravom,
Igor Kurek
Administrátor SLOVAK.CH

reklama

O nás

SLOVAK.CH je informačná webová stránka a sociálna sieť pre Slovákov žijúcich vo Švajčiarsku. Slovenčina však nie je podmienkou, ale iba platformou na založenie tejto komunity.

Facebook