Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania SLOVAK.CH. Spracovanie a správu cookies nastavíte priamo vo vašom prehliadači.

Fórum

SLOVAK.CH | Slováci žijúci vo Švajčiarsku

reklama

Je potrebné mať zahlásený pobyt na založenie živnosti vo Švajčiarsku ?

pred 1 rokom 7 mesiacmi #856 od Veronika Kocianova (veronikakocianova)
Je potrebné mať zahlásený pobyt na založenie živnosti vo Švajčiarsku ? bolo vytvorené Veronika Kocianova (veronikakocianova)
Podnikám na Slovensku ako živnostníčka v kozmetických službách, konkrétne tetujem permanentný make-up a vykonávam esteticko-medicínske tetovanie permanentného make-upu, a chcem si otvoriť živnosť vo Švajčiarsku. Je nutné pri zakladaní živnosti vo Švajčiarsku mať nahlásený pobyt, resp. adresu vo Švajčiarsku? Mala by som spĺňať všetky podmienky, mám vyštudovanú zdravotnícku školu s maturitou aj s nemčinou "C", vlastním aj medzinárodné certifikáty na permanentný make-up vydané ministerstvom školstva na SK aj v Rakúsku v nemčine. Alebo môžem zatiaľ vykonávať túto činnosť vo Švajčiarsku bez založenia živnosti na niekoľko hodín mesačne na tú slovenskú živnosť ? Určite mám záujem sa presťahovať do Švajčiarska, prenajať si byt i priestor. Ako je najlešie postupovať, kedže financie na to mám? Ďakujem

Prosím Prihlásiť pre zdieľanie konverzácie.

pred 1 rokom 7 mesiacmi #857 od Igor Kurek (admin)
Na obidve otázky máme na webstránke odpovede v podobe článkov. Tu je o živnosti:  www.slovak.ch/praca-vo-svajciarsku/187-p...ciarsku-zivnost.html a tu je o práci nepresahujúcej 3 mesiace:  www.slovak.ch/praca-vo-svajciarsku/168-z...ujuca-3-mesiace.html

S pozdravom,
Igor Kurek
Administrátor SLOVAK.CH
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: Veronika Kocianova (veronikakocianova)

Prosím Prihlásiť pre zdieľanie konverzácie.

reklama

O nás

SLOVAK.CH je informačná webová stránka a sociálna sieť pre Slovákov žijúcich vo Švajčiarsku. Slovenčina však nie je podmienkou, ale iba platformou na založenie tejto komunity.

Facebook